Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Meslek Grubu Pastaları

Doğum günü pastası seçiminde eşinizin, arkadaşınızın ya da yakınınızın mesleğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Meslek grubu pastaları ile sevdiklerinize sürpriz bir doğum günü düzenleyebilirsiniz. Doğum günü pastasında meslek konseptli bir ürün arıyorsanız o halde doğru adrestesiniz! Ceviz Ağacı’nda istediğiniz mesleğe göre pasta siparişi verebilirsiniz. Doktor, öğretmen, çiftçi, aşçı ya da farklı bir meslek grubuna dahil olan hemen hemen çoğu mesleklerle ilgili meslek grubu pasta modelleri siparişi verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu ürünlerde içeriğini oluşturmak istediğiniz malzemeleri seçebilir ve ekleme yapabilirsiniz. Meslek grubu pasta fiyatları ürünün boyutuna göre değişiklik göstermektedir.  Hemen siz de kolay bir şekilde Ceviz Ağacı’ndan meslek grubu pasta siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Toplam 14 üründen 1 - 14 gösteriliyor.

Meslek grubu pastalarında sevdiklerinizin, yakın arkadaşlarınızın mesleği ile ilgili tüm detayları içeren bir pasta modeli için kendi oluşturduğunuz bir fikri bizimle paylaşabilirsiniz. Bu doğrultuda Ceviz Ağacı, sizin için en lezzetli ve en şık görünüme sahip olan pastaları üretir. Öğretmenlik yapan bir yakınınız varsa onun için canım öğretmenim pasta modelini satın alabilirsiniz. Öğretmenlerinizi sevindirmek için kitap, defter ya da okul temalı bir pasta modeli de yaptırabilirsiniz. Canım öğretmenim pasta modelinde kırmızı ve beyaz renk tonları kullanılmıştır. Üzerine öğretmeninizin adı yazılı bir doğum günü yazısı yazdırabilirsiniz. Pastanın farklı yerlerine serpiştirilen minik kalpler ise detay olarak dikkatlerden kaçmıyor. Eğer lojistik firmasında çalışan ve iş makineleri kullanan bir akrabanız ya da yakınınız varsa onun için belki de en anlamlı hediye sevimli operatör doğum günü pastası olacaktır. Bu ürün bir iş makinesi şeklinde tasarlanmıştır. Yeşil, sarı ve turuncu renklerin hakim olduğu bu pasta modelini hediye ettiğiniz kişi çok beğenecek. Doğum gününe özel olarak meslek pastaları en çok talep gören ürünler arasındadır. İster 10 kişilik isterseniz 15 veya 20 kişilik ebatlarda bu pastaları sipariş verebilirsiniz. Daha büyük boyutlardaki bir pastayı misafir sayınıza göre sipariş verebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Traktör, kepçe ve kamyonlara merak duyan bir kişiye traktör doğum günü pastasını satın alıp onu mutlu edebilirsiniz. Bu pastaların üzerinde yazı ve rakam ekletebilir veya güzel bir cümle yazdırabilirsiniz. Traktör doğum günü pastasını fıstık çikolata, krokan çikolata ya da muz çikolata gibi farklı malzemelerden yaptırabilirsiniz. İster banka havalesi ,ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile traktör doğum günü pastasını hemen satın alabilirsiniz. Yeşil bir zemin üzerinde bulunan traktör figürü kırmızı ve siyah renklerdedir. Hoş bir görünüme sahip olan bu traktör, detaylı bir işçilik içerir. Tecrübeli ustalarımız tarafından üretilen traktör figürü pastaya renk katmaktadır. İstanbul içi belirttiğiniz tüm adreslere bu pasta teslim edilir.

Aşçılık mesleği ile uğraşan ya da yemek yapmayı çok seven biri için sürpriz bir doğum günü pastası arıyorsanız doğru adrestesiniz! Chef doğum günü pastası ile aşçı yakınınıza harika bir doğum günü düzenleyebilirsiniz. Mutfak konseptli bu pastada şeker hamurundan yapılan mini bir tezgah ve üzerinde yemekler bulunur. Eğlenceli görüntüsü ile neşeli bir görüntüye sahip chef doğum günü pastasında detaylara önem verilmiştir. Siyah ve beyaz renk tonlarının hakim olduğu chef doğum günü pastasını kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. İleri tarihli doğum günü pastası siparişi oluşturabilir ve siz de sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü yaşatabilirsiniz. İştah açan chef doğum günü pastası fiyatları ürünün büyüklüğüne göre değişebilir. Misafir sayınıza göre doğum günü, taraftar, çizgi film karakterli bir pasta siparişi verebilirsiniz. Daha renkli bir şef doğum günü pastası arıyorsanız, executive chef doğum günü pastası siparişi oluşturabilirsiniz. Domates, biber, patlıcan, soğan ve daha bir çok sebze ve meyve figürlerinin bulunduğu bu pasta renkli görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Rengarenk bir görüntüye sahip olan bu pastayı hediye olarak belirttiğiniz farklı bir adrese gönderebilirsiniz. Pasta içinde olması istediğiniz malzemeleri bize iletebilirsiniz. Bu ürünleri kolayca satın alıp sevdiklerinizle paylaşabilir ve hediye paketi yaptırabilirsiniz. Eğer bir fotoğrafçı tanıdığınız varsa ona fotoğraf makinesi doğum günü pastası satın alabilirsiniz. Ya da yazılımcı bir akrabanız varsa onun için bilgisayar şeklinde bir pasta siparişi verebilirsiniz.  Meslek pastaları kişiye kendini özel hissettirir. Hediye edeceğiniz kişi kendi mesleği ile ilgili bir pasta gördüğünde çok mutlu olacaktır. Böylelikle o kişinin güzel bir doğum günü geçirmesini sağlayabilirsiniz. Meslek pasta seçimlerinde kişinin nelerden hoşlandığı, nelere ilgi duyduğu ve gün içinde en çok vakit geçirdiği objeleri bize iletebilir ve pasta tasarımı için fikir sunabilirsiniz. İstediğiniz mesleğe ait konseptli bir pastayı bir kaç gün önce bize bildirmeniz yeterli oalcaktır. Satın almak istediğiniz meslek grubu pastalarında ürünün içinde olmasını istediğiniz malzemeleri bize bildirebilirsiniz. Eğer yolcu şoförü bir tanıdığınız varsa onun için otobüs ya da taksi şeklinde bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Bu ürünlerin üzerine ‘iyi ki doğdun, nice yıllara...’ gibi güzel dilekler içeren bir doğum günü yazısı yazdırabilirsiniz. Kendi hayal gücünüze göre farklı tasarımlı bir doğum günü pastasını bize iletebilirsiniz. Böylelikle satın almak istediğiniz doğum günü pastasının tasarımında istediğiniz özellikler yer alır. Eğer tarımla uğraşan bir yakınınız varsa onun için çiftlik ekipmanlarından olşan güzel bir çiftçi mesleğine ait doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Üzerinde horoz, tavuk, keçilerin de yer aldığı yeşillikler içinde bir pastayı şüphesiz çok beğenecekler.  

Kaliteli ve lezzetli malzemelerin kullanıldığı pastalarımızda farklı konsept oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ceviz Ağacı’nın internet sitesi üzerinden pasta siparişi kategorisine gelerek meslek pastalarını inceleyebilir ve buradan nasıl bir pasta istediğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz. Öneri ve istekleriniz için Ceviz Ağacı’nın WhatsApp hattına yazabilir ya da doğrudan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Eğer tıp alanında çalışan bir yakınınız varsa sağlık temalı bir pasta modeli ile farklı bir pasta satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla siz de şimdi meslek pastası siparişi verebilir ve size en uygun pasta modelini seçebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile bu pastaları satın alabilir ve sevdiğiniz kişilere sürpriz bir doğum günü düzenleyebilirsiniz. Meslek pastalarının üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Rakam, yazı veya farklı temalardaki şekillerin pasta üzerinde yer almasını istiyorsanız bizimle irtibat kurabilir ve pastanızın tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ülkemizde ve yurt dışında yer alan bir çok meslek grubu mevcuttur. Eğer iş arkadaşınıza bir doğum günü pastası satın alacaksanız, kendi mesleğinizden yola çıkarak onun adının geçtiği bir doğum günü pastası siparişi de verebilirsiniz. Meslek grubu pastaları görünümü olduğu kadar lezzetiyle de damak çatlatacak! Doğum günü için sepetinize bu ürünlerin yanına cupcake, paketli ürünler ve ya tek pastaları da ekleyebilirsiniz. Taze kahve çekirdeklerinden üretilen çiftlik kahvelerini deneyebilir ve farklı bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz. Doğum günü düzenleyeceğiniz kişiyi şaşırtmak istiyorsanız onun ilgi ve hobilerine göre bir pasta tercihinde bulunabilirsiniz. Meslek grubu pastaları bu durumda iyi bir seçenek olacaktır. Kaliteli malzemelerden hijyen koşullarına uygun olarak üretilen bu pastayı sevdiklerinizle afiyetle tüketebilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!