Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

1 Yaş Pastaları

1 Yaş Pastaları ile bebeğinizin ilk yaş günü heyecanını paylaşıyor, doğum günü partilerinize benzersiz 1 Yaş Doğum Günü Pastası ile konuk oluyoruz.

Toplam 17 üründen 1 - 17 gösteriliyor.

1 Yaş Bebekler için Doğum Günü Pastaları

Doğduğu günden bu yana ateşi mi çıktı, bir yeri mi acıdı, karnı mı acıktı diye düşüne düşüne zorlu bir süreci atlattınız, şimdi ise kutlama zamanı! Bebeğinizin doğumunun 1. yılına özel olarak verilecek partide 1 yaş doğum günü pastasını seçmek önemli bir yere sahip. İnsanlar bebeklerinin ilk doğum günü partisinde bebeğin ilk yaşını kutlamanın yanı sıra, partiyi bu zorlu süreçte yanlarında olan sevdiklerine teşekkür etmek için de kullanıyor. Duygusal bir parti atmosferinde gerçekleşen 1 yaş doğum günü partisi, 1 yaş pastası, süslemeleri, şarkı listesi, hediyelikleri ve partiyle ilgili geri kalan her şeyiyle dört dörtlük olabilmesi için uğraşılıyor. 

1 Yaş Pastaları Nasıl Hazırlanıyor?

Minik bebeğinizin ilk partisi sizin için ne kadar önemliyse Ceviz Ağacı için de o kadar önemli! Bu nedenle Ceviz Ağacı’nda 1 yaş pastası denildiğinde akan sular duruyor ve ebeveynlerin içine sinecek ürünler hazırlanmak için gayret gösteriliyor. 1 yaş doğum günü pastaları hazırlanırken içerisinde %100 kakao kullanılarak yüzlerde parti boyunca tebessüm oluşturacak bir tada ulaşmak hedefleniyor. Böylece de 1 yaş pastalarının hem tatları hem de görüntüleri partinin unutulmayacak şeyleri arasında ilk üçe girmeyi başarıyor.

1 Yaş Pastalarının Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

1 yaş pasta fiyatları pastalardaki işçiliğe ve pastaların kaç kişilik olduğuna göre değişiyor. Büyük bir gruba parti vermeyi planlıyorsanız ve ücretin de paralel olarak yükseleceğini düşünüyorsanız, doğru düşünüyorsunuz! Ancak fiyatın yüksek olması fakat pastanın kalitesinin düşük olması gibi bir durumla karşılaşmak partinizin gidişatını kötü etkileyebilir. Bu nedenle burada da devreye Ceviz Ağacı giriyor! Ceviz Ağacı’nın bebek doğum günü pastaları hem eşsiz tadı hem de uygun fiyatları ile sizleri ve misafirlerinizi memnun ediyor. Erkek çocuklar için pasta modelleri ve kız çocuklar için pasta modelleri bu memnuniyeti tam anlamıyla sağlamak için partinizde yer almayı bekliyor. 

1 Yaş Pastalarının Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

1 yaş doğum günü pastasının nasıl olacağı tamamen kendi istediğinize kalmış. Pastalar 1 yaş doğum günü pastası erkek ve 1 yaş doğum günü pastası kız olarak iki kategoride ele alınabilir. Pastanız isterseniz iki katlı olabilir, pastanızda canlı renkler kullanılabilir, yazılı olabilir veya bol figür yer alabilir. Yine sizin tercihinize göre pastada sevimli hayvan figürleri, bebek figürleri, çizgi film karakterlerinin figürleri olabilir. 

Özel Tasarımlı 1 Yaş Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Partinizin temasına ve kişi sayısına karar verdiğinizde geriye kalan tek şey 1 yaş pastasını seçmek oluyor. Ceviz Ağacı’nın sitesinde yer alan doğum günü pastaları kısmında sizin için en uygun pastayı seçmek için birkaç dakikanızı ayırdıktan sonra her şey daha da hızlı bir şekilde ilerliyor. 1 yaş doğum günü pastası seçildikten sonra pastanın özelliklerini seçerek pastayı sepete ekliyorsunuz. Sepette ilerlemeye başladıkça pastanızın yanında ikram için kullanabileceğiniz kurabiye seçenekleri ile baş başa kalıyorsunuz. Bu aşamadan sonra ise kart mesajını da yazarak ödeme kısmına geçiyorsunuz. Ödeme de tamamlandıktan sonra size düşen şey gelen pastayı afiyetle yemek oluyor. Oldukça kolay, değil mi?

Kampanyalardan haber ol!