Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Yetişkin Pastaları

Yetişkin Pastaları çeşitliliğin nedeni sizlerin online sipariş hattımızda yarattığı etkili hikayelerdir. Yetişkin Doğum Günü Pastaları'mıza duyduğunuz ilgi, anne ve babalarınız da büyük heyecanlar yarattığı için bizler de lezzetlerine yenilerini ekledik.

Toplam 106 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Yetişkinler için Pastalar

Kim demiş yaş ilerledikçe doğum günü partilerinin önemi azalır diye? Yetişkinlerin de doğum günü kutlamaları ile sorumlulukların stresini üzerlerinden atmaya hakları var! Güzel bir doğum günü partisi için yapılacaklar listesi oldukça kısa; sevdiğiniz kişilerin daveti, partiye yakışır bir butik pasta ve güzel bir müzik listesi! 

Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Seçtiğiniz pasta modeli istediğiniz pasta içeriği ve kaç kişilik olacağı bilgileri de alındıktan sonra yapım aşamasına giriyor. Tasarım pastalar için Ceviz Ağacı’nın ekibi profesyonel bir şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini sağlıyor. Pasta modelleri şeker hamuru ile süslenerek görselliği, %100 kakao ile tatlandırılarak da lezzeti sağlanıyor. 

Özel Pasta Yaptırabilir miyim?

Ceviz Ağacı’nın 14 pasta kategorisinde yer alan yüzlerce pasta içerisinden ‘İşte bu!’ diyeceğiniz pastayı bulamazsanız üzülmeyin, bunun da çaresi var! Kişiye özel butik pastalar ile dilediğiniz pastayı Ceviz Ağacı’na bildirebilir ve böylece de özel pastanıza kavuşabilirsiniz. Veya dilerseniz özel tasarım doğum günü pastalarının arasından pasta modelleri de bakabilirsiniz.

Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Yetişkinlerin kutlama yapmak için yalnızca doğum günlerine ihtiyaçları yok. Ceviz Ağacı’nda her türlü kutlama için pasta modeli bulunuyor; taraftar pastaları, düğün pastaları, yılbaşı pastaları… Pasta modellerini incelerken kutlama konseptinize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Pastanızın boyutu da yine kutlamada yer alacak kişi sayısına ve sizin isteğinize göre değişiklik gösterebilir.

18 ve 30 Yaş Doğum Günü Pastaları için Özel Tasarımlarınız Var Mı?

Hayatta iki dönüm noktası olarak görülen 18 ve 30 yaş için Ceviz Ağacı’nda da partinizin dönüm noktası olacak nitelikte pasta modelleri bulunmakta. Kişiye özel hazırlanan tasarım pastalarda doğum günü sahibinin figürünü yaptırabilir, resimli pasta yaptırabilir veya özellikli olarak 18 yaş pastası veya 30 yaş pastası yaptırabilirsiniz.  

Yetişkinler için Doğum Günü Pastasının Üzerine Yazılacak Örnek Yazılar

  • Doğum Günü Pastasının Kalorisi Sayılmaz

  • Hayat Kısa, Pastayı Ye

  • Peynir Olmadığın Sürece Yılların Bir Önemi Yok

  • Hayat 30’larda Başlar

  • Eyvah, Yaşlandın!

Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Seçimlerinizi tamamladıysanız Ceviz Ağacı’nda pasta siparişi vermek işin en kolay kısmı! Doğum günü pastası modelleri arasından seçtiğiniz pastanın içeriği ve kaç kişilik olacağı bilgilerini girdikten sonra pastayı sepete ekliyorsunuz ve birkaç tık ve kredi kartı bilgileri ile pasta siparişinizi tamamlıyorsunuz! Pasta siparişi tamamlandıktan sonra geriye sadece dostlarla güzel vakit geçirirken ağızda lezzeti kalan pastanızı afiyetle yemek kalıyor! 


Kampanyalardan haber ol!