Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Selfie Pasta

Dünyanın en gözde fotoğraf akımı selfie çekimlerinizi şimdi şeker hamurlu doğum günü pastalarına dönüştürme zamanı. Çocuklarınız, sevgiliniz yada anne ve babanız ile çektiğiniz selfie fotoğrafını yollayın; aynı gün içinde Selfie Pasta 'nız hazır olsun

Toplam 2 üründen 1 - 2 gösteriliyor.

Çağımızın teknolojisine pastalar da uyum sağlıyor ve eğlenceli selfie pasta modelleri ile karşınıza çıkıyor. Sevdiklerinizin özel günlerinde onları birazcık şaşırtmaya varsanız, özçekim pasta modelleri kesinlikle size göre. 

Iphone pasta modelleri ile birleşen öz çekimler adeta fotoğraf albümünden size göz kırpıyor. Rengini belirleyeceğiniz Iphone pasta üzerine dilediğiniz öz çekim fotoğrafınız yerleştirilerek eşi benzeri bulunmayan bir pasta ortaya çıkıyor. Tamamen el yapımı olan selfie pasta çeşitleri sadece görselliği ile değil, eşsiz lezzetiyle de fark atıyor. %100 kakao kullanılarak hazırlanan özçekim pasta çeşitleri fıstık çikolata, krokan çikolata, kestane çikolata, muz krokan, çilek çikolata gibi farklı seçeneklerle sunuluyor. 

Yollayacağınız fotoğraf pasta üzerine basıldıktan sonra geriye bir tek sevdiğiniz kişiye iletmek istediğiniz notu pastaya yazmak kalıyor. İstanbul sınırları içerisinde her yere gönderim yaparken, sevdiklerinizi ve sizi mutlu etmeye devam ediyor.Ayrıca bir diğer popüler olan doğum günü pastası kategorisine bakmanızı ısrarla öneririz.

Kampanyalardan haber ol!