Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları

Toplam 152 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Özel Tasarımlı (Butik) Pastalar

Doğum günleri, yılbaşı kutlaması, yeni iş partisi veya aklınıza gelebilecek her türlü kutlama… Kutlamanın yıldızı tabii ki pastalar! Kutlama için hazır pastalardan seçmek biraz zorlayıcı olabilir; peki ya özel tasarım pastalar? Seçim yapma açısından kulağa daha kolay geliyor! Kutlamada kullanacağınız pastanın nasıl olacağına kendiniz karar vererek partinize tam anlamıyla özelleştirebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Özel tasarım pastalar adından da anlaşılabileceği gibi isteğinize göre özel olarak hazırlanıyor. İstediğiniz film karakterleri, renkler, malzemeler, süslemeler, figürler, yazılar kullanılarak seçtiğiniz pasta içeriğine göre fıstıklı, kestaneli, krokan çikolatalı veya diğer içeriklerde hazırlanıyor.  

Özel Tasarımlı Pasta Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Ceviz Ağacı’nın birbirinden leziz özel tasarımlı doğum günü pastaları kişi sayısına göre fiyat değişikliği gösteriyor. Kişi sayılarına göre hemen hemen aynı aralıkta fiyatlara sahip olan butik doğum günü pastaları, pastanın işçiliğine göre de fiyat farklılığı gösterebiliyor.

Özel Tasarımlı Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Özel tasarım pastaların bir başka güzelliği de pastanın istediğiniz boyut ve çeşitte yapılabiliyor olması. Ceviz Ağacı’nın özel tasarımlı doğum günü pastalarına göz atmak için doğum günü pastası kategorisine bakabilirsiniz. İster Ceviz Ağacı’nın özel tasarım pastaları arasından seçim yapabilirsiniz, isterseniz de kendinize özel bir butik pasta yaptırabilirsiniz. Butik doğum günü pastaları arasından seçim yaparken erkek çocuklar için pasta modellerine veya kız çocuklar için pasta modelleri bakarak fikir edinebilirsiniz. 

Özel Tasarımlı Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Kutlama için özel tasarım pasta yaptırma konusunda kararlıysanız, Ceviz Ağacı’nın özel tasarım pastaları arasından bir pasta seçebilir veya kendi isteğinizi Ceviz Ağacı’na bildirerek istediğiniz özel tasarım pastaya sahip olabilirsiniz. Seçimlerinizi yaptıktan sonra butik pastanızı satın almak için işlemlerinize devam ederek işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz.


Kampanyalardan haber ol!