Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Bayram Çikolatası

En kaliteli malzemelerle ve %100 doğal kakao ile üretilmiş olan bayram çikolataları bu bayramda da sevdiklerinizin ağzını tatlandırmayı, sohbetleri neşelendirmeyi bekliyor.

Toplam 7 üründen 1 - 7 gösteriliyor.

Bayram deyince akla çikolata, çikolata deyince de akla bayram gelir aslında. Bayram günlerinde dilerseniz sevdiklerinize ikram edebileceğiniz, dilerseniz bayram ziyaretlerinizde yanınızda götürebileceğiniz,  dilerseniz de yakınlarınıza gönderebileceğiniz bayram çikolataları Ceviz Ağacı tarafından sizlerle buluşturuluyor. 

Bakır, siyah, altın, beyaz gibi farklı renklerde kutularda hazırlanmış olan bayram çikolatası çeşitleri tek katlı, iki katlı, üç katlı kutulardan ya da gondol şeklinde hazırlanmış aranjmanlardan oluşuyor. 

Siz de bu bayram sevdiklerinize bayram çikolatası alarak damaklarında hiç unutamayacakları bir tat bırakmak istemez misiniz? Eğer yanıtınız evet ise, dilediğiniz zaman bayram çikolatası siparişi vermek ve bayram çikolatası fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.Bir diğer popüler olan yeni iş çikolatası kategorisine de bakmanızı ısrarla öneririz.Bir diğer popüler kategori olan yılbaşı çikolatası kategorisine göz atmanızı ısrarla öneririz.

Kampanyalardan haber ol!