Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Çizgi Film Karakter Pastaları

Çizgi film Karakter Pastaları çeşitlerimizde göz bebeği yavrularınızın en çok sevdiği çizgi film kahramanları yer alıyor. Sadece bununla sınırlı kalmayıp, sizlerin yaşatmak istediği bir macera var ise online sipariş hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Toplam 144 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Çizgi Film Karakterli Pastalar

Çocukların uzun saatlerini birlikte geçirdiği çizgi film karakterleri, yalnızca siyah ekranın arkasında kalmıyor, doğum günü pastalarında da yerini alıyor! Özellikle son yıllarda çocuk doğum günlerinde çizgi film karakterli pastalar ön plana çıkmış durumda. Çocukların en sevdiği karakterler doğum günü partilerinde butik pasta tasarımları ile çocuklarınızla buluşarak onları mutlu ediyor.

Çizgi Film Karakterli Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Edi ile Büdü, Ninja Kaplumbağalar, Hello Kitty, Minnie Mouse ve sevilen diğer çizgi film karakterleri doğum günü pastalarında kullanılarak pastayı daha sevimli bir hale getiriyor. Aynı zamanda pastalarda kullanılan çizgi film karakterleri üç boyutlu yapılarak doğum günü partisinin farklı bir boyuta taşınmasına da yardımcı oluyor. Sevimli çizgi film karakterleri, şeker hamuru ve %100 kakao ile pastanın lezzetini arttırıyor.  

Özel Pasta Yaptırabilir miyim?

Çocuklar veya çocuk kalanlar için süper kahramanlı pastalar veya çizgi film karakterli pastalar en doğru seçim olarak karşımıza çıkıyor. Doğum gününde daha da özel hissetmek isteyenler için butik pastalar ile farklı tasarımlarda arzu edilen şekillerde pastalar hazırlanarak, lezzetli pastalar sizlere ulaşıyor. İstediğiniz çizgi film karakterli pasta, istediğiniz yazı ve istediğiniz süslemeler ve kat sayısı ile hazırlanarak partinizi size özel yapıyor. 

Pijamaskeli, Minyonlu ve Kukuli'li Pastalar Haricinde Hangi Karakterli Pastalar Var?

Ceviz Ağacı’nda Pijamaskeli pasta, Minyonlu pasta ve Kukulili pastanın yanı sıra süper kahramanlı pastalar da yer alıyor. Süper kahramanlı pastaların içinde Batmanli pasta, Örümcek Adamlı pasta, Hulklı pasta, yani Marvel pastaları bulunuyor. Süper kahramanlı pastaların yanı sıra Şirinler, Masha ve Koca Ayı, Süngerbob, Pokemon, Elsalı pasta gibi çizgi film karakterlerinin pastaları da yer alıyor.

Çizgi Film Karakterli Pasta Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Ceviz Ağacı’nın birbirinden sevimli çizgi film karakterli pastalar fiyatları butik pasta olmasına rağmen oldukça uygun. Kişi sayısına göre artan fiyatlara sahip olan sevimli pastalar, aynı zamanda işçiliklerine göre de artıyor. 

Çizgi Film Karakterli Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Çizgi film karakterli pastalarda tercihinize göre tek katlı veya çok katlı bir pastaya sahip olabilirsiniz. Pastanız damak zevkinize bağlı olarak fıstıklı, muz krokan, kestane çikolata ve daha birçok içerikte hazırlanıyor. Seçtiğiniz çizgi film karakterine göre pastaların boyutlarında değişiklik oluyor. Erkek çocuklar için pasta modelleri ve kız çocuklar için pasta modellerindeki değişik ve sevimli modeller arasından yapacağınız seçim, doğum günü partisinin ne kadar unutulmaz olacağını da belirleyecek faktörlerden biri olacak!

Çizgi Film Karakterli Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Ceviz Ağacı’nın birbirinden sevimli görüntüye sahip doğum günü pastaları arasından seçilen çizgi film karakterli pasta modelinin süslemeleri, üstüne yazılacak yazı, kaç kişilik olacağı ve pasta içeriği de tamamlandıktan sonra yapılması gerekenler arasında sadece takip numaranız ile leziz pastanızı beklemek ve partinizin tadını çıkartmak kalıyor!

Kampanyalardan haber ol!