Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Erkek Çocuk Pastaları

Toplam 160 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Erkek Çocukları için Pastalar

Çocuğunuzun sizin için en önemli şey olduğunu ve çocuğunuz için hazırlayacağınız partide her şeyin dört dörtlük olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle erkek çocuk pastalarında özenle çalışıyor ve çocuğunuzun en çok hoşuna gidecek şeyleri leziz pastalarımızla bütünleştirmeye çalışıyoruz. Doğum günü partisinin en önemli kısmını doğum günü pastası ve doğum günü hediyesinin oluşturduğu düşünülürse, güzel bir doğum günü pastasında bu ikisini birleştirerek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz!

Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakteri, tuttuğu takım, arabalar, hayvanlar, korsanlar ve daha niceleri butik pastada yer almak için bekliyorlar. Erkek çocuk doğum günü pasta modelleri arasından pasta seçebileceğiniz gibi kendi isteklerinize göre de bir pasta yaptırabilirsiniz. İster bebek pastası, ister erkek çocuk doğum günü pastası… Ceviz Ağacı’nda kişiye özel pasta modelleri ile herkesin zevkine göre pasta modeli bulmak mümkün. Pastalar %100 doğal kakao ile özel olarak yapılarak doğum günü partilerine hazır hale getiriliyor. 

Oğlum için Özel Pasta Yaptırabilir miyim?

Oğlunuza güzel bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız, onun için kişiye özel hazırlanmış bir pasta yaptırabilirsiniz. Oğlunuzun nelerden hoşlandığını biliyorsanız ve onu şaşırtmak istiyorsanız güzelce hazırlanmış bir doğum günü pastası erkek çocuğunuz için unutulmaz hediyelerden biri olacaktır. 

Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Ceviz Ağacı’nda istediğiniz boyut ve istediğiniz çeşitte butik pasta bulunuyor. Yalnızca erkek çocuk doğum günü pastası değil, aynı zamanda birbirinden hoş tasarıma sahip kız çocuklar için pasta modelleri de bulunuyor. Pastanın içeriği, kaç kişilik olacağı, üzerine ne yazılacağı ve tasarımına siz karar veriyor ve pastanızı zevkinize göre değiştirebiliyorsunuz. 

Nasıl Resimli Doğum Günü Pastası Yaptırabilirim?

Ceviz Ağacı’nda figürlü pastaları tercih edebileceğiniz gibi, resimli pastaları da tercih edebilirsiniz. Resimli pastada çocuğunuzun tek başına olan bir fotoğrafını, ailecek çekilmiş hoş bir anın fotoğrafını veya arkadaşları ile birlikte çekildiği komik bir fotoğrafı pasta üzerine bastırabilirsiniz. 

Erkek Çocukları için Doğum Günü Pastasının Üzerine Yazılacak Örnek Yazılar

  • Kocaman Bir Erkek Oldun, İyi ki Doğdun!

  • Mutlu Yıllar Süper Kahramanımız!

  • İyi ki Doğdun Prensimiz!

  • Büyüdükçe Güzelleşiyorsun, İyi ki Doğdun!

Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Online pasta siparişi için yapılacaklar çok basit; Ceviz Ağacı’nın doğum günü pastası kategorisinden erkek çocuk pastalarına bakarak, çocuğunuz için veya çocuğunuz ile birlikte bir pasta modeli seçerek satın alma işlemlerini onaylamak. Satın alma işlemlerini de onayladıktan sonra kısa bir zaman içinde size ulaşacak pastanızı heyecanla beklemeye başlayabilirsiniz. 


Kampanyalardan haber ol!