Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Bebek Pastaları

Göz bebeği yavrunuzun ilk yaş pastası, diş buğdayı pastasını yada baby shower partileriniz için istediğiniz pastayı seçmek için hemen tıklayınız.

Toplam 40 üründen 1 - 40 gösteriliyor.

Bebek Pastaları Çeşitleri

Bebeğiniz hayatınızdaki en değerli varlığınız, bunu biliyoruz ve sizlere birbirinden farklı bebek pastaları sunuyoruz. Kendi bebeğinize ya da sevdiklerinize alacağınız bebek pasta çeşitleri ile anılarınız arasına yenisini ekleyebilirsiniz.

Bebek pasta modelleri deyince aklınıza sadece bebeğinizin doğum günü için hazırlatacağınız bir model gelmesin. Arkadaşınızın ya da yakınlarınızı baby shower kutlaması için birbirinden şirin baby shower pasta modelleri sipariş verebileceğiniz gibi bebeğinizin ilk diş çıkartmasını da bebek pastaları ile kutlayabilirsiniz. Baby shower pasta ve diş pastası haricinde doğumunuzu kutlama amacıyla hastanede kabul odasında ikram edebileceğiniz mini cup cake şeklinde tasarlanmış olan bebek pastalarını tercih edebilirsiniz. 

Bebeğinizin yaşına ve ismine özel olarak pastanızı hazırlatarak bebek pastası siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Bebek pastası fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinmek için sağ üst köşedeki numarayı arayabilirsiniz.Bir diğer popüler olan doğum günü pastası çeşitlerine göz atmanızı ısrarla öneririz.

Kampanyalardan haber ol!